Siemens Contactless Safety switch rfid rectangular 25 MM X 91 MM, family-coded - 3SE63151BB011AP0
Artikelnummer: 23710510 | Fabrikantnummer: 3SE63151BB011AP0 | EAN: 4047621100203
Omschrijving
Contactless safety switch RFID rectangular 25 mm x 91 mm, family-coded
Het productnummer van de fabrikant is 3SE63151BB011AP0. Het EAN nummer is 4047621100203. Het interne artikelnummer is 23710510.
Aanvullende informatie
contact-free safety switch RFID rectangular 106 mm x 25 mm family-encoded, with M12 plug 8-pole and magnet latching 18 N, delivery status: ready for operation, actuator with magnet latching 18 N, to be ordered separately: 3SE6310-1BC01 RFID safety switch S
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Breedte sensor | 25 mm |
| Lengte sensor | 106 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Contactless Safety switch rfid rectangular 25 MM X 91 MM, family-coded
Artikelnummer: 23710510
Fabrikantnummer: 3SE63151BB011AP0