Siemens Contactor, ac-1, 140 A/400 V/40 °C, S3, 4-pole, 175-280 V ac/DC, 1 no+ - 3RT23461NP30
Artikelnummer: 23710460 | Fabrikantnummer: 3RT23461NP30 | EAN: 4047621027432
Het productnummer van de fabrikant is 3RT23461NP30. Het EAN nummer is 4047621027432. Het interne artikelnummer is 23710460.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 96 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 140 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Diepte | 152 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 140 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 175 - 280 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 175 - 280 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 175 - 280 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Afsluitbare afdekking 3RH2 / 3RT2 (5 stuks)
Artikelnummer: 12278908
Fabrikantnummer: 3RT29164MA10
Siemens Hulpcontactblok 2M
Artikelnummer: 12278101
Fabrikantnummer: 3RH29111HA20
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278104
Fabrikantnummer: 3RH29111HA22
Siemens Hulpcontactblok 1M
Artikelnummer: 12278056
Fabrikantnummer: 3RH29111BA10
Siemens Hulpcontactblok 1M+2V
Artikelnummer: 12278095
Fabrikantnummer: 3RH29111HA12
Siemens Hulpcontactblok 1M+1V
Artikelnummer: 12278092
Fabrikantnummer: 3RH29111HA11
Siemens Hulpcontactblok zijdelings 1M+1V
Artikelnummer: 12278197
Fabrikantnummer: 3RH29211DA11
Siemens Electronica hulpcontactblok 2M
Artikelnummer: 12278128
Fabrikantnummer: 3RH29111NF20
Siemens Aux. switch block 1no
Artikelnummer: 20391864
Fabrikantnummer: 3RH29111HA10
Siemens Varistor 240...400V ac S2
Artikelnummer: 20458253
Fabrikantnummer: 3RT29361BE00
Siemens Aux. switch block 3no
Artikelnummer: 20391994
Fabrikantnummer: 3RH29111HA30
Siemens Varistor W led,24-48V ac 12-24V DC,S2
Artikelnummer: 20458249
Fabrikantnummer: 3RT29361JJ00
Siemens Aux switch off-delay uc24-240V 0.05-100S
Artikelnummer: 20465060
Fabrikantnummer: 3RA28151AW10
Siemens Diode combination 24V DC S2
Artikelnummer: 20458260
Fabrikantnummer: 3RT29361ER00
Siemens TIJDCONTA 3RA2814-1FW10
Artikelnummer: 21125359
Fabrikantnummer: 3RA28141FW10
Siemens Hulpcontactblok 1V
Artikelnummer: 12278086
Fabrikantnummer: 3RH29111HA01
Siemens Interface for 3RT2 24VDC gating
Artikelnummer: 22350304
Fabrikantnummer: 3RH29141GP11
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23710460
Fabrikantnummer: 3RT23461NP30