Siemens Contactor, ac-1, 140 A/690 V/40 °C, 3-pole, 230 V ac, 50/60 HZ, 1 no+1 - 3RT24461AL20
Artikelnummer: 23659932 | Fabrikantnummer: 3RT24461AL20 | EAN: 4047621027876
Het productnummer van de fabrikant is 3RT24461AL20. Het EAN nummer is 4047621027876. Het interne artikelnummer is 23659932.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 140 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 152 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 140 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 44 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 1000 - 1000 V |
| Nom. vermogen NEMA | 40 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278104
Fabrikantnummer: 3RH29111HA22
Siemens Hulpcontactblok 1M+1V
Artikelnummer: 12278092
Fabrikantnummer: 3RH29111HA11
Siemens Hulpcontactblok zijdelings 1M+1V
Artikelnummer: 12278197
Fabrikantnummer: 3RH29211DA11
Siemens Electronica hulpcontactblok 2M
Artikelnummer: 12278128
Fabrikantnummer: 3RH29111NF20
Siemens Hulpcontactblok 4S
Artikelnummer: 12278059
Fabrikantnummer: 3RH29111FA40
Siemens Hulpk blok 2no+2nc
Artikelnummer: 12800074
Fabrikantnummer: 3RH29111FA22
Siemens Varistor,127...240V ac 150...250V DC,S2
Artikelnummer: 20458251
Fabrikantnummer: 3RT29361BD00
Siemens Varistor 240...400V ac S2
Artikelnummer: 20458253
Fabrikantnummer: 3RT29361BE00
Siemens Aux. switch on-delay uc24-240V 0.05-100S
Artikelnummer: 20465058
Fabrikantnummer: 3RA28131AW10
Siemens Aux switch off-delay uc24-240V 0.05-100S
Artikelnummer: 20465060
Fabrikantnummer: 3RA28151AW10
Siemens Diode combination 24V DC S2
Artikelnummer: 20458260
Fabrikantnummer: 3RT29361ER00
Siemens Hulpcontactblok zijdelings 2M
Artikelnummer: 12278200
Fabrikantnummer: 3RH29211DA20
Siemens TOEBEHLSP 3RT2926-4RB11
Artikelnummer: 21095887
Fabrikantnummer: 3RT29264RB11
Siemens TOEBEHLSP 3RT2926-4RA11
Artikelnummer: 21090690
Fabrikantnummer: 3RT29264RA11
Siemens Terminal cover for box terminals
Artikelnummer: 21725662
Fabrikantnummer: 3RT29464EA2
Siemens Interface for 3RT2 24VDC gating
Artikelnummer: 22350304
Fabrikantnummer: 3RH29141GP11
Siemens Parallel connection met terminal 3-pole for 3RT104.
Artikelnummer: 22350444
Fabrikantnummer: 3RT19464BB31
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23659932
Fabrikantnummer: 3RT24461AL20