Siemens Contactor, ac-3e, 115 A/55 KW/400 V, 3-pole, 440-480 V ac/DC, 2 no+2 N - 3RT10541AR36
Artikelnummer: 23659837 | Fabrikantnummer: 3RT10541AR36 | EAN: 4011209506961
Het productnummer van de fabrikant is 3RT10541AR36. Het EAN nummer is 4011209506961. Het interne artikelnummer is 23659837.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 120 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Diepte | 170 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 55 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 115 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Hoogte | 172 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 160 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 97 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 55 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 440 - 480 V |
| Nom. vermogen NEMA | 100 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 440 - 480 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 440 - 480 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 1000 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 1000 - 1000 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Hulpkontaktblok,2no,en50005,laterally,10 MM schroef S0-S12
Artikelnummer: 12766819
Fabrikantnummer: 3RH19211EA20
Siemens Hulpkontaktblok,1 NC,din en50005,schroef
Artikelnummer: 12766786
Fabrikantnummer: 3RH19211CA01
Siemens Hulpkontaktblok,1 no,din en50005,schroef
Artikelnummer: 12766783
Fabrikantnummer: 3RH19211CA10
Siemens Hulpkontaktblok,1no+1nc,en50005,laterally,schroef S3-S12
Artikelnummer: 12088639
Fabrikantnummer: 3RH19211KA11
Siemens Hulpkontaktblok,1no+1nc,en50012,laterally,schroef S3-S12
Artikelnummer: 12088636
Fabrikantnummer: 3RH19211JA11
Siemens RC element S6/S10/S12 for us = ac127-240V/DC150-
Artikelnummer: 10519954
Fabrikantnummer: 3RT19561CD00
Siemens Hulpkontaktblok,1no+1nc,en50012,laterally,schroef S0-S12
Artikelnummer: 12767065
Fabrikantnummer: 3RH19211DA11
Siemens Hulpkontaktblok,2 NC,en50005,laterally,10 MM schroef S0-S12
Artikelnummer: 12766822
Fabrikantnummer: 3RH19211EA02
Siemens Hulpkontaktblok,1no+1nc,en50005,laterally,schroef S0-S12
Artikelnummer: 12766825
Fabrikantnummer: 3RH19211EA11
Siemens Set of links top
Artikelnummer: 20784705
Fabrikantnummer: 3RA19533D
Siemens Parallel connection 3-pole for contactor module S6 3RT1.5
Artikelnummer: 22350447
Fabrikantnummer: 3RT19564BA31
Siemens MAGNSCHAK 3RT1054-1SF36
Artikelnummer: 22604113
Fabrikantnummer: 3RT10541SF36
Siemens 3RT1054-1SF36-3PA0
Artikelnummer: 22604114
Fabrikantnummer: 3RT10541SF363PA0
Siemens MAGNSCHAK 3RT1054-1SP36
Artikelnummer: 22604115
Fabrikantnummer: 3RT10541SP36
Siemens 3RT1054-1SP36-3PA0
Artikelnummer: 22604116
Fabrikantnummer: 3RT10541SP363PA0
Siemens Contactor, ac-3e, 115 A/55 KW/400 V, 3-pole, 440-480 V ac/DC, 2 no+2 N
Artikelnummer: 23602265
Fabrikantnummer: 3RT10542AR36
Siemens Contactor, ac-3e, 115 A/55 KW/400 V, 3-pole, 440-480 V ac/DC, 2 no+2 N
Artikelnummer: 23602286
Fabrikantnummer: 3RT10543AR36
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23659837
Fabrikantnummer: 3RT10541AR36