Siemens Contactor, ac-3e, 9 A/4 KW/400 V, 3-pole, 400 V ac/50 HZ, 240 V/60 HZ, - 3RT20231AR60
Artikelnummer: 23710436 | Fabrikantnummer: 3RT20231AR60 | EAN: 4011209876507
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20231AR60. Het EAN nummer is 4011209876507. Het interne artikelnummer is 23710436.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 85 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 8.5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 40 A |
| Diepte | 97 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 400 - 440 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 5 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Voedingsaansluitblok 3-fase voedingsrail bovenaansl.S00/S0
Artikelnummer: 12279964
Fabrikantnummer: 3RV29255AB
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278104
Fabrikantnummer: 3RH29111HA22
Siemens Hulpcontactblok 1M+1V
Artikelnummer: 12278092
Fabrikantnummer: 3RH29111HA11
Siemens Electronica hulpcontactblok 1M+1V
Artikelnummer: 12278125
Fabrikantnummer: 3RH29111NF11
Siemens Hulpcontactblok zijdelings 1M+1V
Artikelnummer: 12278197
Fabrikantnummer: 3RH29211DA11
Siemens Bedradingsset voor ster-driehoekschakelaar S0 schroef
Artikelnummer: 10305721
Fabrikantnummer: 3RA29232BB1
Siemens Bedradingsset voor omkeerschakelaar S0
Artikelnummer: 10305718
Fabrikantnummer: 3RA29232AA1
Siemens 3-fase doorverbindingskam 45MM voor 2 schakelaars
Artikelnummer: 12767458
Fabrikantnummer: 3RV19151AB
Siemens Hulpcontactblok 4S
Artikelnummer: 12278059
Fabrikantnummer: 3RH29111FA40
Siemens Hulpk blok 2no+2nc
Artikelnummer: 12800074
Fabrikantnummer: 3RH29111FA22
Siemens Wiring kit screw
Artikelnummer: 20543515
Fabrikantnummer: 3RA29242BB1
Siemens Mechanical connector,
Artikelnummer: 20543526
Fabrikantnummer: 3RA29222H
Siemens Safety main current connector
Artikelnummer: 20543510
Fabrikantnummer: 3RA29261A
Siemens Schroefadapter S0 and S2 3RT1.2. 3RT2.2. 3RT2.3
Artikelnummer: 22350436
Fabrikantnummer: 3RT19264P
Siemens Control Kit (orange) for motor contactors and coupling contactors size
Artikelnummer: 23659961
Fabrikantnummer: 3RT29264MC00
Siemens Pneumatic Timing relay block, on-delay 1-30S, 1no+1nc for motor contac
Artikelnummer: 23710456
Fabrikantnummer: 3RT29272PA01
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23710436
Fabrikantnummer: 3RT20231AR60