Siemens MAGNSCHAK 3RT2026-2CV60 - 3RT20262CV60
Artikelnummer: 21277560 | Fabrikantnummer: 3RT20262CV60 | EAN: 4011209920699
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit veerklemaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 11.032kW, 1 hulpcontacten als maakcon, 1 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 480V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20262CV60. Het EAN nummer is 4011209920699. Het interne artikelnummer is 21277560.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 480 V AC, 60 Hz, with plugged-in varistor, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, spring-loaded terminal, size: S0 Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of the mod
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 102 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 25 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 40 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 15.5 A |
| Diepte | 97 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 15 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RT2026-2CV60
Siemens Koppelmodule 3RV2.21 en 3RT2.2 veerklem
Siemens Koppelmodule 3RV2.21 en 3RT2.2 veerklem
Siemens Koppelmodule 3RV2.21 en 3RT2.2 veerklem
Artikelnummer: 10535920
Fabrikantnummer: 3RA29212AA00
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product