Siemens Contactor ac magneetschakelaar ac 18,5KW 38a ac3 veerklemaansluiting 3cont - 3RT20282AB00
Artikelnummer: 20378773 | Fabrikantnummer: 3RT20282AB00 | EAN: 4011209833845
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Contactor, AC-3e, 38 A/18.5 kW/400 V, 3-pole, 24 V AC/50 Hz, 1 NO+1 NC
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20282AB00. Het EAN nummer is 4011209833845. Het interne artikelnummer is 20378773.
Aanvullende informatie
Magneetschakelaar, AC-3 38 A, 18,5 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, 24 V AC 50 Hz, 3-polig, bouwgrootte S0, Veerklemaansluiting
power contactor, AC-3e/AC-3, 38 A, 18.5 kW / 400 V, 3-pole, 24 V AC, 50 Hz, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, spring-loaded terminal, size: S0 Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of the modular SIRIUS system with i
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
power contactor, AC-3e/AC-3, 38 A, 18.5 kW / 400 V, 3-pole, 24 V AC, 50 Hz, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, spring-loaded terminal, size: S0 Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of the modular SIRIUS system with i
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 102 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 18.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 38 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 50 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 22 A |
| Diepte | 97 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen NEMA | 25 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Contactor ac magneetschakelaar ac 18,5KW 38a ac3 veerklemaansluiting 3cont
Siemens Koppelmodule 3RV2.21 en 3RT2.2 veerklem
Siemens Koppelmodule 3RV2.21 en 3RT2.2 veerklem
Siemens Koppelmodule 3RV2.21 en 3RT2.2 veerklem
Artikelnummer: 10535920
Fabrikantnummer: 3RA29212AA00
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Contactor ac magneetschakelaar ac 18,5KW 38a ac3 veerklemaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20378773
Fabrikantnummer: 3RT20282AB00