Siemens MAGNSCHAK 3RT2035-3AF04 - 3RT20353AF04
Artikelnummer: 21124541 | Fabrikantnummer: 3RT20353AF04 | EAN: 4011209941885
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 22.065kW, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 110V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20353AF04. Het EAN nummer is 4011209941885. Het interne artikelnummer is 21124541.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 41 A, 18.5 kW / 400 V, 3-pole, 110 V AC, 50 Hz, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, main circuit: screw terminal, control and auxiliary circuit: spring-loaded terminal, size: S2, removable auxiliary switch Power contactor SIRIUS 3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 18.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 60 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 35 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 41 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 30 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RT2035-3AF04
Siemens MAGNSCHAK 3RT2035-1AF04
Siemens MAGNSCHAK 3RT2035-1AF04
Siemens MAGNSCHAK 3RT2035-1AF04
Artikelnummer: 21125000
Fabrikantnummer: 3RT20351AF04
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product