Siemens MAGNSCHAK 3RT2038-1NP34 - 3RT20381NP34
Artikelnummer: 21332459 | Fabrikantnummer: 3RT20381NP34 | EAN: 4011209940994
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC/DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 36.775kW, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20381NP34. Het EAN nummer is 4011209940994. Het interne artikelnummer is 21332459.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 80 A, 37 kW / 400 V, 3-pole, 175-280 V AC/DC, 50/60 Hz, with integrated varistor, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, size: S2, removable auxiliary switch Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 80 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 37 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 174 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 55 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 90 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 175 - 280 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 175 - 280 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 175 - 280 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 50 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RT2038-1NP34
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product