Siemens Contactor ac magneetschakelaar ac/DC 37KW 80a ac3 schroefaansluiting 3cont - 3RT20381NB34
Artikelnummer: 20378884 | Fabrikantnummer: 3RT20381NB34 | EAN: 4011209940970
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Contactor, AC-3e, 80 A/37 kW/400 V, 3-pole, 20-33 V AC/DC, 2 NO+2 NC,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20381NB34. Het EAN nummer is 4011209940970. Het interne artikelnummer is 20378884.
Aanvullende informatie
Magneetschakelaar, AC-3 80 A, 37 kW / 400 V 2 NO + 2 NC, 20-33 V AC/DC, met varistor 3-polig, bouwgrootte S2, Schroefaansluiting
power contactor, AC-3e/AC-3, 80 A, 37 kW / 400 V, 3-pole, 20-33 V AC/DC, 50/60 Hz, with integrated varistor, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, size: S2, removable auxiliary switch Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 co
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
power contactor, AC-3e/AC-3, 80 A, 37 kW / 400 V, 3-pole, 20-33 V AC/DC, 50/60 Hz, with integrated varistor, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, size: S2, removable auxiliary switch Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 co
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 80 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 37 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 174 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 55 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 90 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20 - 33 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20 - 33 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20 - 33 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 50 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Contactor ac magneetschakelaar ac/DC 37KW 80a ac3 schroefaansluiting 3cont
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Contactor ac magneetschakelaar ac/DC 37KW 80a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20378884
Fabrikantnummer: 3RT20381NB34