Siemens MAGNSCHK 3RT20152AP611AA0 - 3RT20152AP611AA0
Artikelnummer: 21283471 | Fabrikantnummer: 3RT20152AP611AA0 | EAN: 4011209929661
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit veerklemaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 2.206kW, 1 hulpcontacten als maakcon, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 220V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20152AP611AA0. Het EAN nummer is 4011209929661. Het interne artikelnummer is 21283471.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3-pole, 220 V AC, 50 Hz / 240 V, 60 Hz, auxiliary contacts: 1 NO, spring-loaded terminal, size: S00, upright mounting position Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 7 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 3 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 18 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 6.5 A |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 3 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
4 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHK 3RT20152AP611AA0
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278179
Fabrikantnummer: 3RH29112HA22
Siemens HULPCNTBL 3RH2911-2DA11
Siemens HULPCNTBL 3RH2911-2DA11
Siemens HULPCNTBL 3RH2911-2DA11
Artikelnummer: 21072758
Fabrikantnummer: 3RH29112DA11
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product