Siemens MAGNSCHK 3RT20231CL243MA0 - 3RT20231CL243MA0
Artikelnummer: 21297878 | Fabrikantnummer: 3RT20231CL243MA0 | EAN: 4011209865983
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20231CL243MA0. Het EAN nummer is 4011209865983. Het interne artikelnummer is 21297878.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 85 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 8.5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 40 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Diepte | 141 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 3.677 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Koppelmodule voor 3RV2.1/3RV2.21 en 3RT2.2 ac bediening
Artikelnummer: 12277684
Fabrikantnummer: 3RA29211AA00
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Artikelnummer: 12277690
Fabrikantnummer: 3RA29211BA00
Siemens MAGNSCHK 3RT20232CL243MA0
Artikelnummer: 21298354
Fabrikantnummer: 3RT20232CL243MA0