Siemens MAGNSCHAK 3RT2024-2AF04 - 3RT20242AF04
Artikelnummer: 21056534 | Fabrikantnummer: 3RT20242AF04 | EAN: 4011209837102
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20242AF04. Het EAN nummer is 4011209837102. Het interne artikelnummer is 21056534.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 102 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 40 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 12.5 A |
| Diepte | 144 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 8 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens 3RT magneetschakelaar ac 5,5KW 12a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 12278602
Fabrikantnummer: 3RT20241AF04
Siemens Koppelmodule 3RV2.21 en 3RT2.2 veerklem
Artikelnummer: 10535920
Fabrikantnummer: 3RA29212AA00