Siemens MAGNSCHAK 3RT2047-3AP00 - 3RT20473AP00
Artikelnummer: 21332693 | Fabrikantnummer: 3RT20473AP00 | EAN: 4047621018454
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20473AP00. Het EAN nummer is 4047621018454. Het interne artikelnummer is 21332693.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 140 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 55 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 97 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 130 A |
| Diepte | 152 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 110 A |
| Nom. vermogen NEMA | 55.162 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 1000 - 1000 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278179
Fabrikantnummer: 3RH29112HA22
Siemens Hulpcontactblok zijdelings 1M+1V
Artikelnummer: 12278206
Fabrikantnummer: 3RH29212DA11
Siemens MAGNSCHAK 3RT2047-1AP00
Artikelnummer: 21332115
Fabrikantnummer: 3RT20471AP00
Siemens TOEBEHLSP 3RA2943-3FA00
Artikelnummer: 22604093
Fabrikantnummer: 3RA29433FA00