Siemens 3RT magneetschakelaar ac 3KW 7a ac3 veerklemaansluiting 3cont - 3RT20152AP043MA0
Artikelnummer: 12278308 | Fabrikantnummer: 3RT20152AP043MA0 | EAN: 4011209842878
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit veerklemaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 2.206kW, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20152AP043MA0. Het EAN nummer is 4011209842878. Het interne artikelnummer is 12278308.
Aanvullende informatie
Magneetschakelaar, AC-3 7 A, 3 kW / 400 V 2 NO + 2 NC, 230 V AC 50 / 60 Hz, 3-polig, bouwgrootte S00, Veerklemaansluiting, Permanent gemonteerde hulpcontacten voor SUVA-toepassingen
power contactor, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3-pole, 230 V AC, 50/60 Hz, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, spring-loaded terminal, size: S00, captive auxiliary switch Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of the m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
power contactor, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3-pole, 230 V AC, 50/60 Hz, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, spring-loaded terminal, size: S00, captive auxiliary switch Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of the m
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 7 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 3 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 18 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 6.5 A |
| Diepte | 121 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 3 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 3 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens 3RT magneetschakelaar ac 3KW 7a ac3 veerklemaansluiting 3cont
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 3RT magneetschakelaar ac 3KW 7a ac3 veerklemaansluiting 3cont
Artikelnummer: 12278308
Fabrikantnummer: 3RT20152AP043MA0