Siemens Contactor Assembly for star-delta (wye-delta) start, ac-3, 55 KW/400 V - 3RA24448XF321AP0
Artikelnummer: 23659553 | Fabrikantnummer: 3RA24448XF321AP0 | EAN: 4047621044590
Het productnummer van de fabrikant is 3RA24448XF321AP0. Het EAN nummer is 4047621044590. Het interne artikelnummer is 23659553.
| Klasse |
Magneetschakelaarcombinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 220 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Diepte | 244 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 55 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 115 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Functie | Ster-driehoek magneetschakelaar |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278104
Fabrikantnummer: 3RH29111HA22
Siemens Hulpk blok 2no+2nc
Artikelnummer: 12800074
Fabrikantnummer: 3RH29111FA22
Siemens Sirius soft starter 200-480 V 113 A 24 V ac/DC screw terminals analog
Artikelnummer: 22761645
Fabrikantnummer: 3RW52346AC04
Siemens Auxiliary Switch, front, 2 no + 2 NC, current path 1 no, 1 NC, 1 NC, 1
Artikelnummer: 23602252
Fabrikantnummer: 3RH29161FA22
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23659553
Fabrikantnummer: 3RA24448XF321AP0