Siemens 3RT2017-1XB42-0LA2 - 3RT20171XB420LA2
Artikelnummer: 22604205 | Fabrikantnummer: 3RT20171XB420LA2 | EAN: 4047621016047
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20171XB420LA2. Het EAN nummer is 4047621016047. Het interne artikelnummer is 22604205.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 58 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 8.5 A |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 4 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 5.516 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 34 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Sirius NG contactors accessory
Artikelnummer: 20098769
Fabrikantnummer: 3RT29161BB00
Siemens Koppelmodule voor 3RV2.1/3RV2.21 en 3RT2.2 ac bediening
Artikelnummer: 12277684
Fabrikantnummer: 3RA29211AA00
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Artikelnummer: 12277690
Fabrikantnummer: 3RA29211BA00
Siemens Hulpk blok side 1nc+1no
Artikelnummer: 11509471
Fabrikantnummer: 3RH29111DA11
Siemens MAGNSCHK 3RT20172XB410LA2
Artikelnummer: 21332924
Fabrikantnummer: 3RT20172XB410LA2
Siemens MAGNSCHK 3RT20172XB420LA2
Artikelnummer: 21333125
Fabrikantnummer: 3RT20172XB420LA2