Siemens Contactor Relay, 2 no+2 NC, 250 V DC, S00, screw terminal - 3RH21221BN40
Artikelnummer: 23714729 | Fabrikantnummer: 3RH21221BN40 | EAN: 4011209948709
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21221BN40. Het EAN nummer is 4011209948709. Het interne artikelnummer is 23714729.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Hulpkontaktblok,1 NC,din en50005,schroef
Artikelnummer: 12766786
Fabrikantnummer: 3RH19211CA01
Siemens Hulpcontactblok 11u 2M+2V
Artikelnummer: 12278065
Fabrikantnummer: 3RH29111FB22
Siemens Cont.relay,6no+2nc,DC24V
Artikelnummer: 20452693
Fabrikantnummer: 3RH23622BB40
Siemens Cont.relay,4no,ac110/120V 50/60HZ
Artikelnummer: 20452673
Fabrikantnummer: 3RH21401AK60
Siemens HLPRELAIS 3RH2122-1VB40
Artikelnummer: 21076988
Fabrikantnummer: 3RH21221VB40
Siemens Hulpcontactblok 1V
Artikelnummer: 12278086
Fabrikantnummer: 3RH29111HA01
Siemens HLPRELAIS 3RH2431-1AB00
Artikelnummer: 21276888
Fabrikantnummer: 3RH24311AB00
Siemens Cont.relay,5no+3nc,DC24V
Artikelnummer: 22350302
Fabrikantnummer: 3RH22531BB40
Siemens Contactor Relay, 4 no, 24 V DC, S00, screw terminal
Artikelnummer: 23710426
Fabrikantnummer: 3RH21401BB401AA0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23714729
Fabrikantnummer: 3RH21221BN40