Siemens HLPRELAIS 3TH4244-0AJ1 - 3TH42440AJ1
Artikelnummer: 21288543 | Fabrikantnummer: 3TH42440AJ1 | EAN: 4011209047815
Omschrijving
Siemens hulprelais, 4 hulpcontacten als maakcon, 4 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning AC, nom. stuurspanning bij DC -99999V, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 96V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 115V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 6A
Het productnummer van de fabrikant is 3TH42440AJ1. Het EAN nummer is 4011209047815. Het interne artikelnummer is 21288543.
Aanvullende informatie
contactor relay, 44E, EN 50011, 4 NO + 4 NC, screw terminal AC operation 115 V 60 Hz/96 V AC 50 Hz Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor relays have standard-compliant terminal designat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Interface | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product