Siemens Contactor Relay 44e, for railway applications 4 no + 4 NC, operating R - 3TH42440LF4
Artikelnummer: 26696541 | Fabrikantnummer: 3TH42440LF4 | EAN: 4011209202863
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Contactor relay 44E, for railway applications 4 NO + 4 NC, operating r
Het productnummer van de fabrikant is 3TH42440LF4. Het EAN nummer is 4011209202863. Het interne artikelnummer is 26696541.
Aanvullende informatie
contactor relay, 44E, EN 50011, for railway applications 4 NO+4 NC, screw terminal operating range 0.7...1.25xUs connected to varistor 110 V DC Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor rel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Interface | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 135 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Contactor Relay 44e, for railway applications 4 no + 4 NC, operating R
Siemens Surge suppressor RC element
Siemens Surge suppressor RC element
Siemens Surge suppressor RC element
Artikelnummer: 20458088
Fabrikantnummer: 3TX74023S
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Contactor Relay 44e, for railway applications 4 no + 4 NC, operating R
Artikelnummer: 26696541
Fabrikantnummer: 3TH42440LF4