Siemens HLPRELAIS 3TH4253-0LF4 - 3TH42530LF4
Artikelnummer: 21171174 | Fabrikantnummer: 3TH42530LF4 | EAN: 4011209265639
Omschrijving
Siemens hulprelais, 5 hulpcontacten als maakcon, 3 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning DC, nom. stuurspanning bij DC 110V, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz -99999V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz -99999V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 6A
Het productnummer van de fabrikant is 3TH42530LF4. Het EAN nummer is 4011209265639. Het interne artikelnummer is 21171174.
Aanvullende informatie
contactor relay, 53E, EN 50011, for railway applications 5 NO + 3 NC, screw terminal, operating range 0.7...1.25xUs connected to varistor 110 V DC Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Interface | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 3 |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 135 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 5 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product