Siemens Contactor Relay 62e, 6 no + 2 NC, ac op. 24 V ac - 3TH42620AC2
Artikelnummer: 26676907 | Fabrikantnummer: 3TH42620AC2 | EAN: 4011209048324
Het productnummer van de fabrikant is 3TH42620AC2. Het EAN nummer is 4011209048324. Het interne artikelnummer is 26676907.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 6 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens RC MODUUL 3TX7-402-3R
Artikelnummer: 20458092
Fabrikantnummer: 3TX74023R
Siemens Varistor 24-48vac/24-70VDC
Artikelnummer: 12606097
Fabrikantnummer: 3TX74023G
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26676907
Fabrikantnummer: 3TH42620AC2