Siemens MAGNSCHAK 3TC5614-0BK1 - 3TC56140BK1
Artikelnummer: 21167954 | Fabrikantnummer: 3TC56140BK1 | EAN: 4011209208360
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 2 hoofdcontacten als maakco, 4 hulpcontacten als maakcon, 4 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 100V,
Het productnummer van de fabrikant is 3TC56140BK1. Het EAN nummer is 4011209208360. Het interne artikelnummer is 21167954.
Aanvullende informatie
contactor, DC-3/DC-5, 400 A, 2-pole, 100 V AC, 50 Hz / 120 V AC, 60 Hz, auxiliary contacts: 4 NO + 4 NC, connecting bar, frame size 12 Contactor 3TC for switching DC voltage, 2-pole. The 3TC DC contactors offer convincing high performance from a compact de
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar, alleen DC-schakelend
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 185 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Diepte | 255 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 281 mm |
| Nom. vermogen bij DC-3 / DC-5 bij 440 V | 140 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product