Siemens Contactor,size 12,2-pole - 3TC78141CM
Artikelnummer: 20495909 | Fabrikantnummer: 3TC78141CM | EAN: 4011209133501
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 2 hoofdcontacten als maakco, 4 hulpcontacten als maakcon, 4 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 220V
Het productnummer van de fabrikant is 3TC78141CM. Het EAN nummer is 4011209133501. Het interne artikelnummer is 20495909.
Aanvullende informatie
contactor, DC-3/DC-5, 400 A, 2-pole, 220 V AC, 50 Hz, auxiliary contacts: 4 NO + 4 NC, connecting bar Contactor 3TC for switching DC voltage, 2-pole. The 3TC DC contactors offer convincing high performance from a compact design with high contact reliabilit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar, alleen DC-schakelend
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 160 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 375 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Diepte | 290 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij DC-3 / DC-5 bij 440 V | 140 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product