Siemens MAGNSCHAK 3TF6933-1QV7 - 3TF69331QV7
Artikelnummer: 21290511 | Fabrikantnummer: 3TF69331QV7 | EAN: 4011209356382
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit railaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 514.849kW, 3 hulpcontacten als maakcon, 3 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 380 - 420V,
Het productnummer van de fabrikant is 3TF69331QV7. Het EAN nummer is 4011209356382. Het interne artikelnummer is 21290511.
Aanvullende informatie
vacuum contactor AC-3e 630 A, 335 kW / 400 V, AC-3 820 A, 450 kW / 400 V, Ue 690 V, 3-pole, Uc: 380-420 V AC(50/60 Hz) drive: conventional rectifier bridge built-in with reversing contactor 3TC44 auxiliary contacts 3 NO + 3 NC main circuit: busbar control
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 230 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Railaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 450 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 3 |
| Hoogte | 295 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 910 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 820 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Diepte | 237 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 690 A |
| Nom. vermogen NEMA | 514.849 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 380 - 420 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 380 - 420 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3TF6933-1QV7
Siemens Terminal Cover for transformer 3uf18 68-3G and for contactor mounting
Siemens Terminal Cover for transformer 3uf18 68-3G and for contactor mounting
Siemens Terminal Cover for transformer 3uf18 68-3G and for contactor mounting
Artikelnummer: 22350864
Fabrikantnummer: 3TX76960A
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product