Siemens MAGNSCHAK 3TC4417-0BG1 - 3TC44170BG1
Artikelnummer: 21283331 | Fabrikantnummer: 3TC44170BG1 | EAN: 4011209034525
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 2 hoofdcontacten als maakco, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 92V,
Het productnummer van de fabrikant is 3TC44170BG1. Het EAN nummer is 4011209034525. Het interne artikelnummer is 21283331.
Aanvullende informatie
contactor, DC-3/DC-5, 32 A, 2-pole, 92 V AC, 50 Hz / 110 V AC 60 Hz, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, frame size 2 Contactor 3TC for switching DC voltage, 2-pole. The 3TC DC contactors offer convincing performance from a compact design with
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar, alleen DC-schakelend
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Hoogte | 85 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Diepte | 104 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij DC-3 / DC-5 bij 440 V | 9 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product