Siemens MAGNSCHAK 3TC4417-0CB4 - 3TC44170CB4
Artikelnummer: 21291482 | Fabrikantnummer: 3TC44170CB4 | EAN: 4011209034563
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 3TC44170CB4. Het EAN nummer is 4011209034563. Het interne artikelnummer is 21291482.
Aanvullende informatie
contactor, DC-3/DC-5, 32 A, 2-pole, 24 V DC, 0.7-1.2* Uc, with one series resistor, auxiliary contacts: 2 NO + 1 NC, screw terminal, frame size 2 Contactor 3TC for switching DC voltage, 2-pole. The 3TC DC contactors offer convincing performance from a comp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar, alleen DC-schakelend
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij DC-3 / DC-5 bij 440 V | 9 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3TC4417-0CB4
Siemens MAGNSCHAK 3TC4417-0LB4
Siemens MAGNSCHAK 3TC4417-0LB4
Siemens MAGNSCHAK 3TC4417-0LB4
Artikelnummer: 22604333
Fabrikantnummer: 3TC44170LB4
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product