Siemens MAGNSCHAK 3TC5214-0BP0 - 3TC52140BP0
Artikelnummer: 21161524 | Fabrikantnummer: 3TC52140BP0 | EAN: 4011209185036
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 2 hoofdcontacten als maakco, 4 hulpcontacten als maakcon, 4 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V,
Het productnummer van de fabrikant is 3TC52140BP0. Het EAN nummer is 4011209185036. Het interne artikelnummer is 21161524.
Aanvullende informatie
contactor, DC-3/DC-5, 220 A, 2-pole, 230 V AC, 50 Hz / 277 V AC, 60 Hz, auxiliary contacts: 4 NO + 4 NC, connecting bar, frame size 8 Contactor 3TC for switching DC voltage, 2-pole. The 3TC DC contactors offer convincing high performance from a compact des
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar, alleen DC-schakelend
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 160 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 240 mm |
| Diepte | 204 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij DC-3 / DC-5 bij 440 V | 82 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product