Siemens MAGNSCHAK 3TC5217-0AM4 - 3TC52170AM4
Artikelnummer: 21177482 | Fabrikantnummer: 3TC52170AM4 | EAN: 4011209034709
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 3TC52170AM4. Het EAN nummer is 4011209034709. Het interne artikelnummer is 21177482.
Aanvullende informatie
contactor, DC-3/DC-5, 220 A, 2-pole, 220 V DC, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, connecting bar, frame size 8 Contactor 3TC for switching DC voltage, 2-pole. The 3TC DC contactors offer convincing high performance from a compact design with high contact rel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar, alleen DC-schakelend
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 135 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 240 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Diepte | 236 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij DC-3 / DC-5 bij 440 V | 82 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product