Siemens Contactor ac magneetschakelaar ac 3KW 7a ac3 schroefaansluiting 3cont - 3RT20151AB011AA0
Artikelnummer: 11825647 | Fabrikantnummer: 3RT20151AB011AA0 | EAN: 4011209899155
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20151AB011AA0. Het EAN nummer is 4011209899155. Het interne artikelnummer is 11825647.
power contactor, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3-pole, 24 V AC, 50/60 Hz, auxiliary contacts: 1 NO, screw terminal, size: S00, upright mounting position Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of the modular SIRIUS s
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 58 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 7 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 3 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 18 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 6.5 A |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 3 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278104
Fabrikantnummer: 3RH29111HA22
Siemens Sirius NG contactors accessory
Artikelnummer: 20098769
Fabrikantnummer: 3RT29161BB00
Siemens Koppelmodule voor 3RV2.1/3RV2.21 en 3RT2.2 ac bediening
Artikelnummer: 12277684
Fabrikantnummer: 3RA29211AA00
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Artikelnummer: 12277690
Fabrikantnummer: 3RA29211BA00
Siemens Hulpk blok side 1nc+1no
Artikelnummer: 11509471
Fabrikantnummer: 3RH29111DA11
Siemens MAGNSCHK 3RT20152AB011AA0
Artikelnummer: 21287521
Fabrikantnummer: 3RT20152AB011AA0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 11825647
Fabrikantnummer: 3RT20151AB011AA0