Siemens INBSCHKMO 5TE8101-3 - 5TE81013
Artikelnummer: 21171268 | Fabrikantnummer: 5TE81013 | EAN: 4001869215556
Het productnummer van de fabrikant is 5TE81013. Het EAN nummer is 4001869215556. Het interne artikelnummer is 21171268.
| Klasse |
Inbouwschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Lamptype | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal polen | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 10 kA |
| Met signaallamp | Ja |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Gedwongen scheiding (volgens DIN VDE 0113) | Nee |
| Schakelfunctie | Uitschakelaar met controlelamp |
| Max. lampvermogen | 0.35 W |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Nom. afschakelvermogen | 0.06 kA |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Hulpcontact 1M/1V
Artikelnummer: 10368349
Fabrikantnummer: 5ST3010
Siemens Hanslotvergrendeling
Artikelnummer: 10368646
Fabrikantnummer: 5ST3801
Siemens Auxiliary switch 2oe
Artikelnummer: 20433684
Fabrikantnummer: 5ST3012
Siemens As+testbutton 1no1nc,low power
Artikelnummer: 20433764
Fabrikantnummer: 5ST30132
Siemens As+testbutton 1no1nc
Artikelnummer: 20433755
Fabrikantnummer: 5ST30102
Siemens Auxiliary switch 2S small power
Artikelnummer: 20433761
Fabrikantnummer: 5ST3014
Siemens Auxiliary switch 1s1oe small power
Artikelnummer: 20433757
Fabrikantnummer: 5ST3013
Siemens Auxiliary switch 2oe small power
Artikelnummer: 21156388
Fabrikantnummer: 5ST3015
Siemens As+testbutton 2NC
Artikelnummer: 21166552
Fabrikantnummer: 5ST30122
Siemens As+testbutton 2no
Artikelnummer: 21173162
Fabrikantnummer: 5ST30112
Siemens As+testbutton 2NC,low power
Artikelnummer: 21164660
Fabrikantnummer: 5ST30152
Siemens As+testbutton 2no,low power
Artikelnummer: 21171284
Fabrikantnummer: 5ST30142
Siemens Rotary handle CPL black
Artikelnummer: 22351114
Fabrikantnummer: 5ST3060