Siemens HLPRELAIS 3RH2131-2KF40 - 3RH21312KF40
Artikelnummer: 21061210 | Fabrikantnummer: 3RH21312KF40 | EAN: 4011209849099
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21312KF40. Het EAN nummer is 4011209849099. Het interne artikelnummer is 21061210.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Coupl.cont.relay,3no+1nc,DC110V,supdio
Artikelnummer: 20452658
Fabrikantnummer: 3RH21311KF40