Siemens 3RT2 magneetschakelaar DC 5,5KW 12a ac3 veerklemaansluiting 3cont - 3RT20172WB42
Artikelnummer: 20378882 | Fabrikantnummer: 3RT20172WB42 | EAN: 4011209846876
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20172WB42. Het EAN nummer is 4011209846876. Het interne artikelnummer is 20378882.
power contactor, AC-3e/AC-3, 12 A, 5.5 kW / 400 V, 3-pole, 24 V DC, 0.85-1.85* Uc, with varistor plugged on, auxiliary contacts: 1 NC, spring-loaded terminal, frame size: S00, no auxiliary switch can be added Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motor
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 8.5 A |
| Diepte | 121 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 8 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Contactor ac magneetschakelaar DC 5,5KW 12a ac3 veerklemaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20378972
Fabrikantnummer: 3RT20172FB42
Siemens MAGNSCHAK 3RT2017-1WB42
Artikelnummer: 21057186
Fabrikantnummer: 3RT20171WB42
Siemens MAGNSCHAK 3RT2017-2FW42
Artikelnummer: 21290825
Fabrikantnummer: 3RT20172FW42
Siemens MAGNSCHAK 3RT2017-2FF42
Artikelnummer: 21291055
Fabrikantnummer: 3RT20172FF42
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20378882
Fabrikantnummer: 3RT20172WB42