Siemens MAGNSCHAK 3RT2017-2KF41 - 3RT20172KF41
Artikelnummer: 21292856 | Fabrikantnummer: 3RT20172KF41 | EAN: 4011209860391
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20172KF41. Het EAN nummer is 4011209860391. Het interne artikelnummer is 21292856.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 8.5 A |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 110 V |
| Nom. vermogen NEMA | 5.884 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Contactor ac magneetschakelaar DC 5,5KW 12a ac3 veerklemaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20378924
Fabrikantnummer: 3RT20172FB41