Siemens Coupling Relay in industrial enclosure, 2 co, 24-240 V ac/DC, screw te - 3RQ20001BW00
Artikelnummer: 23659817 | Fabrikantnummer: 3RQ20001BW00 | EAN: 4047621050355
Het productnummer van de fabrikant is 3RQ20001BW00. Het EAN nummer is 4047621050355. Het interne artikelnummer is 23659817.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 100 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 90 mm |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens TOEBEHLSP 3ZY1311-0AA00
Artikelnummer: 21138396
Fabrikantnummer: 3ZY13110AA00
Siemens Coupling Relay in industrial enclosure, 2 co, 24-240 V ac/DC, spring-T
Artikelnummer: 23659821
Fabrikantnummer: 3RQ20002BW00
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23659817
Fabrikantnummer: 3RQ20001BW00