Siemens CP1625 pcie for profinet irt - 6ES76482CF101AA0
Artikelnummer: 22351944 | Fabrikantnummer: 6ES76482CF101AA0 | EAN: 4034106031480
Omschrijving
SIMATIC IPC CP 1625 PCIe plug-in card for PROFINET IRT
Het productnummer van de fabrikant is 6ES76482CF101AA0. Het EAN nummer is 4034106031480. Het interne artikelnummer is 22351944.
Aanvullende informatie
SIMATIC CP1625, PCIe card for PROFINET IRT for Softwarecontroller CPU1500S CP 1625 is a PCIe module for connecting IPCs to Industrial Ethernet and for PROFINET IRT with Software Controller CPU 1500S. Prerequisite is TIA Portal more current than V15 S7-1500
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Slot-PLC (PC-gebaseerde besturingen)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radiostandaard Bluetooth | Nee |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 126 mm |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal interfaces PROFINET | 1 |
| Breedte | 21.6 mm |
| Met disk drive | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 55 °C |
| Voedingsspanning bij DC | 3 - 3.6 V |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product