Siemens Curr. MTRG for io link 0.1-10a spring - 3UG48222AA40
Artikelnummer: 20494634 | Fabrikantnummer: 3UG48222AA40 | EAN: 4011209895812
Omschrijving
Monitoring relay, digital, current monitoring, 22.5 mm, for IO-Link, 0
Het productnummer van de fabrikant is 3UG48222AA40. Het EAN nummer is 4011209895812. Het interne artikelnummer is 20494634.
Aanvullende informatie
!!! product phase-out !!! the preferred successor is 3UG5842-2AA40 digital monitoring relay current monitoring, 22.5 mm for IO-Link 0.05...10.0 A AC/DC overcurrent and undercurrent transformer scaling factor hysteresis 0.01 to 5.0 A ON-delay time tripping
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 94 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Diepte | 91 mm |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Type stroom | AC/DC |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 999.9 s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 999.9 s |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Ja |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Voedingsspanning bij DC | 18 - 30 V |
| Nom. (meet)schakelstroom | 3 A |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Spanningsmeetbereik | 24 - 24 V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | 0.1 - 10 A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | 0.1 - 10 A |
| Stroommeetbereik | 50 - 750000 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product