Siemens Current Transformer 100/1 A 1va CL 0.5 - 4NC51170DA21
Artikelnummer: 23660982 | Fabrikantnummer: 4NC51170DA21 | EAN: 4001869558875
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Current transformer 100/1 A 1VA CL 0.5
Het productnummer van de fabrikant is 4NC51170DA21. Het EAN nummer is 4001869558875. Het interne artikelnummer is 23660982.
Aanvullende informatie
current transformer 100/1 A, 1 VA, Cl. 0.5 4NC bushing type current transformer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 100 A |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1 VA |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Openingsdiameter | 19 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 20 - 20 mm |
| Hoogte opening | 10 - 10 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Current Transformer 100/1 A 1va CL 0.5
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC51
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC51
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC51
Artikelnummer: 23661060
Fabrikantnummer: 4NC59235LT21
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Current Transformer 100/1 A 1va CL 0.5
Artikelnummer: 23660982
Fabrikantnummer: 4NC51170DA21