Siemens Current Transformer 100/5 A, 2.5 va CL 1.0 - 4NC51172CC21
Artikelnummer: 23660985 | Fabrikantnummer: 4NC51172CC21 | EAN: 4001869558882
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Current transformer 100/5 A, 2.5 VA CL 1.0
Het productnummer van de fabrikant is 4NC51172CC21. Het EAN nummer is 4001869558882. Het interne artikelnummer is 23660985.
Aanvullende informatie
current transformer 100/5 A, 2.5 VA, Cl. 1.0 4NC bushing type current transformer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 100 A |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Openingsdiameter | 19 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 20 - 20 mm |
| Hoogte opening | 10 - 10 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Current Transformer 100/5 A, 2.5 va CL 1.0
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC51
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC51
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC51
Artikelnummer: 23661060
Fabrikantnummer: 4NC59235LT21
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Current Transformer 100/5 A, 2.5 va CL 1.0
Artikelnummer: 23660985
Fabrikantnummer: 4NC51172CC21