Siemens Current Transformer 150/5 A 2.5 va CL 0.5 - 4NC51212DC21
Artikelnummer: 22784251 | Fabrikantnummer: 4NC51212DC21 | EAN: 4001869558936
Omschrijving
Current transformer 150/5 A 2.5 VA CL 0.5
Het productnummer van de fabrikant is 4NC51212DC21. Het EAN nummer is 4001869558936. Het interne artikelnummer is 22784251.
Aanvullende informatie
current transformer 150/5 A, 2.5 VA, Cl. 0.5 4NC bushing type current transformer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 150 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Openingsdiameter | 19 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 20 - 20 mm |
| Hoogte opening | 10 - 10 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Current Transformer 150/5 A 2.5 va CL 0.5
Artikelnummer: 22784251
Fabrikantnummer: 4NC51212DC21