Siemens Current Transformer 200/5 A, 5 va CL 1.0 - 4NC52222CE21
Artikelnummer: 23661008 | Fabrikantnummer: 4NC52222CE21 | EAN: 4001869559100
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Current transformer 200/5 A, 5 VA CL 1.0
Het productnummer van de fabrikant is 4NC52222CE21. Het EAN nummer is 4001869559100. Het interne artikelnummer is 23661008.
Aanvullende informatie
current transformer 200/5 A, 5 VA, Cl. 1.0 4NC bushing type current transformer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 200 A |
| Openingsdiameter | 28 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 30 - 30 mm |
| Breedte opening | 30 - 30 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Current Transformer 200/5 A, 5 va CL 1.0
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC52
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC52
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC52
Artikelnummer: 23661066
Fabrikantnummer: 4NC59255LT21
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Current Transformer 200/5 A, 5 va CL 1.0
Artikelnummer: 23661008
Fabrikantnummer: 4NC52222CE21