Siemens Current Transformer 2000/5 A 12.5 va KL1.0 - 4NC54382CJ21
Artikelnummer: 23661051 | Fabrikantnummer: 4NC54382CJ21 | EAN: 4001869559643
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Current transformer 2000/5 A 12.5 VA KL1.0
Het productnummer van de fabrikant is 4NC54382CJ21. Het EAN nummer is 4001869559643. Het interne artikelnummer is 23661051.
Aanvullende informatie
current transformer 2000/5 A, 12.5 VA, Cl. 1.0 4NC bushing type current transformer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 2000 A |
| Openingsdiameter | 41 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 12.5 VA |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 64 - 64 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Hoogte opening | 36 - 36 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Current Transformer 2000/5 A 12.5 va KL1.0
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC54
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC54
Siemens Accessory, din rail mounting for 4NC54
Artikelnummer: 23661067
Fabrikantnummer: 4NC59405LT21
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Current Transformer 2000/5 A 12.5 va KL1.0
Artikelnummer: 23661051
Fabrikantnummer: 4NC54382CJ21