Siemens Current transformer 20MM - 5SV87000KK
Artikelnummer: 20545490 | Fabrikantnummer: 5SV87000KK | EAN: 4001869397641
Het productnummer van de fabrikant is 5SV87000KK. Het EAN nummer is 4001869397641. Het interne artikelnummer is 20545490.
| Klasse |
Verschilstroom-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 60 mm |
| Breedte | 46 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Indicatie verschilstroom | Nee |
| Functie | Voor wisselstroomnet |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Shunt release DC24-48V
Artikelnummer: 20433624
Fabrikantnummer: 5ST3031
Siemens Fault signal contact 2oe
Artikelnummer: 20433645
Fabrikantnummer: 5ST3022
Siemens Storingscontact 1no/1NC
Artikelnummer: 10368367
Fabrikantnummer: 5ST3020
Siemens Fault signal contact 2S
Artikelnummer: 20433670
Fabrikantnummer: 5ST3021
Siemens Current relay DC110V+6KL.
Artikelnummer: 20456830
Fabrikantnummer: 5ST3041
Siemens Current relay DC24V+6KL.
Artikelnummer: 20456852
Fabrikantnummer: 5ST3042
Siemens Current relay ac230v+2kl.
Artikelnummer: 20456876
Fabrikantnummer: 5ST3043
Siemens Current relay DC24V+2KL.
Artikelnummer: 20456890
Fabrikantnummer: 5ST3045
Siemens Auxiliary switch 2oe
Artikelnummer: 20433684
Fabrikantnummer: 5ST3012