Siemens Cylindrical Fuse holder 10 X 38 MM, 3-pole+n in: 32 A,un ac: 690 V - 3NW70632
Artikelnummer: 26702481 | Fabrikantnummer: 3NW70632 | EAN: 4047624646746
Omschrijving
cylindrical fuse holder 10 x 38 mm, 3-pole+N In: 32 A,Un AC: 690 V
Het productnummer van de fabrikant is 3NW70632. Het EAN nummer is 4047624646746. Het interne artikelnummer is 26702481.
Aanvullende informatie
cylindrical fuse holder 10 x 38 mm, 3-pole+N In: 32 A,Un AC: 690 V Cylindrical fuse holder 3NW7 for the SENTRON cylindrical fuse system for selective system protection. The 3NW cylindrical fuse inserts and holders are designed to protect semiconductor comp
Specificaties
| Klasse |
Houder voor cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 4 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Afsluitbaar | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Met verklikker | Nee |
| Nom. spanning | 690 V |
| Voor zekeringsgrootte | 10x38 mm |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Cylindrical Fuse holder 10 X 38 MM, 3-pole+n in: 32 A,un ac: 690 V
Artikelnummer: 26702481
Fabrikantnummer: 3NW70632