Siemens Centron CYL.zekering 38,1x10,3MM 6,0 A CC snel 600V - 3NW20600HG
Artikelnummer: 20486611 | Fabrikantnummer: 3NW20600HG | EAN: 4001869333854
Gerelateerde producten:
Siemens Centron CYL.zekeringhouder 1-pol
Siemens Centron CYL.zekeringhouder 3-pol
Siemens Centron CYL.zekeringhouder 2-pol
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
SENTRON, cylindrical fuse, class CC, 6 A, quick-response, Un AC: 600 V
Aanvullende informatie SENTRON, cylindrical fuse link, Class CC, 6 A, quick, Un AC: 600 V, respect national installation rules! for protection of lighting installations, heating and control circuits Cylindrical fuse link 3NW2 for SENTRON UL fuse systems for selective system prot
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens Specificaties
Klasse Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse
Merk Siemens
Toon alle producten van Siemens
Spanningstype AC
Uitschakelkarakteristiek Snel (F)
Nom. (meet)stroom 6 A
Grootte Overig
Model Overig
Nom. (meet)spanning AC 600 V
Gebruikscategorie volgens IEC 60269 Overig
Nom. (meet)bedrijfsfrequentie 45 - 62 Hz
Afschakelvermogen van nom. spanning, AC 200 kA
Categorieën Zekering
Groepenkasten
Gerelateerde producten 4 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Centron CYL.zekering 38,1x10,3MM 6,0 A CC snel 600V
Huidige product
Siemens Centron CYL.zekering 38,1x10,3MM 6,0 A CC snel 600V