Siemens Centron CYL.zekering 38,1x10,3MM 6,0 A CC traag 600V - 3NW30600HG
Artikelnummer: 20486603 | Fabrikantnummer: 3NW30600HG | EAN: 4001869333984
Gerelateerde producten:
Siemens Centron CYL.zekeringhouder 1-pol
Siemens Centron CYL.zekeringhouder 3-pol
Siemens Centron CYL.zekeringhouder 2-pol
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens Sentron cilindrische zekering overig, nom. (meet)stroom 6A, nom. (meet)spanning 600V, grootte overig, uitschakelkarakteristiek traag (T), spanningstype AC, afschakelvermogen 200kA, bedrijfsklasse overig, nom. werkfrequentie 50 - 60Hz
Aanvullende informatie SENTRON, cylindrical fuse link, Class CC, 6 A, time-lag, current-limiting, Un AC: 600 V, respect national installation rules! for protection of motor-circuits Cylindrical fuse link 3NW3 for SENTRON UL fuse systems for selective system protection. The UL fu
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens Specificaties
Klasse Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse
Merk Siemens
Toon alle producten van Siemens
Spanningstype AC
Uitschakelkarakteristiek Traag (T)
Nom. (meet)stroom 6 A
Grootte Overig
Nom. (meet)bedrijfsfrequentie 50 - 60 Hz
Model Overig
Nom. (meet)spanning AC 600 V
Gebruikscategorie volgens IEC 60269 Overig
Afschakelvermogen van nom. spanning, AC 200 kA
Categorieën Zekering
Groepenkasten
Gerelateerde producten 4 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Centron CYL.zekering 38,1x10,3MM 6,0 A CC traag 600V
Huidige product
Siemens Centron CYL.zekering 38,1x10,3MM 6,0 A CC traag 600V