Siemens INSTSCH 5TA4702 - 5TA4702
Artikelnummer: 21173411 | Fabrikantnummer: 5TA4702 | EAN: 4001869038216
Omschrijving
Siemens installatieschakelaar, kunststof, grijs, opbouw, type schakeling 2-polige schakelaar, verlichting optioneel, bedieningswijze wip/drukker, samenstelling basiselement met complete, beschermingsgraad (IP) IP44, functie verlichting overig, aansluitwijze steekklem, 1 wippen,
Het productnummer van de fabrikant is 5TA4702. Het EAN nummer is 4001869038216. Het interne artikelnummer is 21173411.
Aanvullende informatie
DELTA fläche IP44, AP Dark gray/light gray OFF switch 2-pole, 10A 250V 66x 75 mm Our DELTA IP44 surface-mounting range provides you with an attractive design, increased safety and easy operation. The DELTA IP44 surface-mounted range impresses with its brea
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Montagewijze | Opbouw |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Kleur | Grijs |
| Schakelmateriaaldiepte | 47 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Schakelmateriaalhoogte | 82 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aantal wippen | 1 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Inbouwdiepte | 32 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 66 mm |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product