Siemens AFDKRM 5TG2552-8 - 5TG25528
Artikelnummer: 21157360 | Fabrikantnummer: 5TG25528 | EAN: 4001869270616
Omschrijving
Siemens afdekraam schakelmateriaal, kunststof, (bxh) 80x151mm, uitvoering oppervlakte glanzend, montagerichting verticaal, tekstveld/beschrijvingsvlak, 2 eenheden, beschermingsgraad (IP) IP20, 1 eenheden horizontaal, slagvastheid > IK10, RAL-nummer 7016, kwaliteit thermoplast,
Het productnummer van de fabrikant is 5TG25528. Het EAN nummer is 4001869270616. Het interne artikelnummer is 21157360.
Aanvullende informatie
DELTA line, carbon metallic frame 2-fold, 151x 80 mm vertical, with Labeling field Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design options, which con
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 80 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Ja |
| Aantal eenheden | 2 |
| Kleur | Antraciet |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Hoogte | 151 mm |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diameter boring (gaten) | 68 mm |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product