Siemens AFDKRM 5TG1774 - 5TG1774
Artikelnummer: 21171605 | Fabrikantnummer: 5TG1774 | EAN: 4001869041773
Omschrijving
Siemens afdekraam schakelmateriaal, kunststof, zilver, (bxh) 80x293mm, uitvoering oppervlakte glanzend, montagerichting horizontaal en verticaal, 4 eenheden, beschermingsgraad (IP) IP20, 1 eenheden horizontaal, slagvastheid > IK10, RAL-nummer 9006, kwaliteit thermoplast, 4 modules horizontaal (bij,
Het productnummer van de fabrikant is 5TG1774. Het EAN nummer is 4001869041773. Het interne artikelnummer is 21171605.
Aanvullende informatie
DELTA profil, silver frame 4-fold, 293x 80 mm Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design options, which consummately accentuate the aesthetics o
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Zilver |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Aantal eenheden | 4 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Hoogte | 293 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 4 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 4 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diameter boring (gaten) | 68 mm |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product