Siemens INSTSCH 5TA2156-0KK - 5TA21560KK
Artikelnummer: 21172061 | Fabrikantnummer: 5TA21560KK | EAN: 4001869397306
Omschrijving
Siemens installatieschakelaar, metaal, inbouw (stucwerk), type schakeling wisselschakelaar, verlichting optioneel, bedieningswijze wip/drukker, samenstelling basiselement, beschermingsgraad (IP) IP20, functie verlichting controle (instand), aansluitwijze steekklem, 1 wippen,
Het productnummer van de fabrikant is 5TA21560KK. Het EAN nummer is 4001869397306. Het interne artikelnummer is 21172061.
Aanvullende informatie
DELTA switch device insert FM, OFF/two-way switch without claws 10A 250V Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design options, which consummately
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Halogeenvrij | Ja |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Metaal |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Kleur | Overig |
| Samenstelling | Basiselement |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Aantal wippen | 1 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Inbouwdiepte | 32 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 10 AX |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product